Aktualności

„Kolory Prawosławia. Polska” - W Warszawie 2013 V 22
Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć „Kolory Prawosławia. Polska” (pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego) w Warszawie. Zostanie ona zaprezentowana w Warszawie w dniach 3-17 czerwca w holu głównym budynku Auditorium Maximum na terenie Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście).
Vidovan pod patronatem Stowarzyszenia OrthNet 2012 VI 26
Stowarzyszenie Prawosławna Inicjatywa OrthNet patronuje pierwszemu w Polsce Festiwalowi Kultury Serbskiej – Vidovan. Prezentuje też nową wystawę fotograficzną: „Kolory Prawosławia. Serbia” – po raz pierwszy w plenerze! Zapraszamy!
Inauguracja działalności Koła terenowego w Gdańsku 2012 III 14
Z wielką radością informujemy, że w dniu Triumfu Prawosławia, 4 marca 2012 roku, Bractwo Prawosławne św. św. Cyryla i Metodego Koło terenowe w Gdańsku przy parafii św. Mikołaja Cudotwórcy, rozpoczęło swoją działalność.
Inauguracją tego było otwarcie wystawy KOLORY PRAWOSŁAWIA.POLSKA.
" Kolory Prawosławia . Polska" w Kleszczelach 2011 XII 21
Miejski Ośrodek Kultury w Kleszczelach serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną "KOLORY PRAWOSŁAWIA. POLSKA" - wstęp bezpłatny
Wystawa czynna codziennie od poniedziałku do soboty
Wernisaż wystawy "Monastycyzm" w Tarnowie 2011 XII 13
W ubiegłą środę 7 grudnia, w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "OrtPhoto - Monastycyzm".
Już po raz drugi publiczność tarnowska miała okazję do zapoznania się z tematem prawosławia, który na co dzień jest jej zupełnie obcy.
Wystawa Monastycyzm w Tarnowie 2011 XI 30
Wystawa OrthPhoto - Monastycyzm prezentowana w Tarnowskim Centrum Kultury w terminie od 7 grudnia 2011 do 7 stycznia 2012, obejmuje około 200 fotografii ukazujących monastycyzm w 25 krajach świata. Zdjęcia przedstawiają architekturę klasztorów, portrety mnichów i mniszek, ich modlitwę i pracę oraz życie wewnątrz monasterskich murów.
Finisaż , promocja albumu i wykład Forum Myśli Teologicznej 2011 XI 30
W dniu 25 listopada redakcja Orthphoto wraz z Wydawnictwem Warszawskiej Metropolii Prawosławnej i Akademią Supraską zorganizowała finisaż wystawy „Kolory prawosławia. Polska” połączony z prezentacją Albumu i inauguracją Forum Myśli Teologicznej.
Wernisaż wystawy Monastycyzm w Warszawie 2011 X 31
W imieniu Koła Teologów Prawosławnych studentów Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i redakcji OrthPhoto zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej OrthPhoto - Monastycyzm, które odbędzie się w dniu 8 listopada 2011 roku o godz. 18:00 w Auli ChAT (ul. Miodowa 21 C).
Wernisaż wystawy "Kolory prawosławia. Polska" 2011 X 28
Niezwykła, interesująca, budząca emocje i wzruszenie - tak mówili, ci, którzy obejrzeli wystawę "Kolory prawosławia. Polska" w dniu otwarcia. W dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej organizatorzy wystawy pokazali dwieście zdjęć pięćdziesięciu siedmiu autorów.
Wystawa „Kolory prawosławia. Polska” – ostatnie przygotowania 2011 X 27
Dwieście najciekawszych fotografii z serwisu OrthPhoto.net prezentujących prawosławie w Polsce już wisi w dolnej Sali Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Jutro wernisaż - trzeciej w historii istnienia serwisu - wystawy.
1  2  3  4  5    >  >>