Inauguracja działalności Koła terenowego w Gdańsku 2012 III 14
Z wielką radością informujemy, że w dniu Triumfu Prawosławia, 4 marca 2012 roku, Bractwo Prawosławne św. św. Cyryla i Metodego Koło terenowe w Gdańsku przy parafii św. Mikołaja Cudotwórcy, rozpoczęło swoją działalność.
Inauguracją tego było otwarcie wystawy KOLORY PRAWOSŁAWIA.POLSKA.
" Kolory Prawosławia . Polska" w Kleszczelach 2011 XII 21
Miejski Ośrodek Kultury w Kleszczelach serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną "KOLORY PRAWOSŁAWIA. POLSKA" - wstęp bezpłatny
Wystawa czynna codziennie od poniedziałku do soboty
Finisaż , promocja albumu i wykład Forum Myśli Teologicznej 2011 XI 30
W dniu 25 listopada redakcja Orthphoto wraz z Wydawnictwem Warszawskiej Metropolii Prawosławnej i Akademią Supraską zorganizowała finisaż wystawy „Kolory prawosławia. Polska” połączony z prezentacją Albumu i inauguracją Forum Myśli Teologicznej.
Wernisaż wystawy "Kolory prawosławia. Polska" 2011 X 28
Niezwykła, interesująca, budząca emocje i wzruszenie - tak mówili, ci, którzy obejrzeli wystawę "Kolory prawosławia. Polska" w dniu otwarcia. W dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej organizatorzy wystawy pokazali dwieście zdjęć pięćdziesięciu siedmiu autorów.
Wystawa „Kolory prawosławia. Polska” – ostatnie przygotowania 2011 X 27
Dwieście najciekawszych fotografii z serwisu OrthPhoto.net prezentujących prawosławie w Polsce już wisi w dolnej Sali Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Jutro wernisaż - trzeciej w historii istnienia serwisu - wystawy.
Wernisaż wystawy Kolory Prawosławia . Polska 2011 X 19
Serdecznie zapraszamy na trzecią już z kolei wystawę fotograficzną organizowaną przez serwis OrthPhoto.
Wernisaż: czwartek, 27 października 2011 r., godz. 17.30
Patronat Prezydenta RP dla wystawy fotograficznej Kolory Prawosławia. Polska 2011 X 12
Z wielką przyjemnością informujemy, że wystawę Kolory Prawosławia. Polska honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Niezmiernie cieszymy się z tego, że nasze poczynania zostały docenione przez głowę Państwa i mamy nadzieję, że pomoże to również w promocji naszej inicjatywy oraz jej organizacji w innych miastach w kraju i za granicą.
Zapraszamy do przysyłania swoich zdjęć na trzecią wystawę Orthphoto: „Kolory Prawosławia. Polska” 2011 VI 02
W październiku przygotowujemy trzecią wystawę naszych zdjęć. Niejednokrotnie zaznaczaliśmy, że dążymy do tego, aby miały one swój temat wiodący. W tym roku będzie to malowana obrazami opowieść o Prawosławiu w Polsce, i po raz pierwszy nadajemy jej przewodni tytuł: „Kolory Prawosławia. Polska”.